Арештоване майно – продаж в системі Прозорро.Продажі

Арештоване майно – продаж в системі Прозорро.Продажі

admin_galine 06.04.2021

Стара система потужних бізнес потоків більше не вписується в новий формат сучасних процесів. Подібні зміни висвітлені в засобах масової інформації з 2019 року. Зміни в сфері ринку все більше хвилюють підприємців і держава, тому приймаються нові спроби пошуку нових ідей та інформації вкладення і просування в будівлі. Ці проекти дозволяють розширювати нові можливості компанії та державних діячів.

Довгий час існувала єдина система торгівлі арештованим майном, створена Міністерством юстиції у 2015 році.

Сьогодні нові зміни дуже вигідно вливаються ефективної інформацією в ринок інвестування. Підготовлено новий проект закону «Про Затвердження порядку реалізації арештованого майна», проект обіцяє налагодити цю систему.

З проблемою корупції в цій системі, не всі могли підступитися до покупки арештованого майна, вигода для держави була нульовою. Новий закон, дає можливість обом сторонам підприємцям і державі, витягти свою вигоду.

На даному етапі бізнес проекти дозволяють відчувати впевнену вигоду в оптимальних процесах реалізації. Підприємці та держава шукають для себе оптимальне рішення даних питань.

Які є переваги продажу майна на майданчику УУБ?

Переваги реалізації державних активів через систему:

  1. Доступ до арештованого майна в будь-який час;
  2. Погашення заборгованостей;
  3. Об’єктивність, відкритість;
  4. Створення конкуренції.

Сайти з продажу арештованого майна це акредитовані майданчики Прозорро

Через них проходить реєстрація і участь в торгах. Підприємства підтверджують вигоду торгів онлайн, це допомагає берегти час, гроші, які зазвичай йдуть на бюрократичні оформлення і рекламу. Реалізація арештованого майна на сайті Прозорро.Продажі.

Арештоване майно вилучається за несплату боргів. Для підприємців та груп людей це хороше вкладення грошей. На сайті торгів з розміщення конфіскованого майна можна знайти, об’єкти за привабливими цінами.

Поспішайте та підключайтеся до системи Прозорро. Приклад акредитованого майданчику – «Українська універсальна біржа» uub.in.ua, в якій покупці зазвичай прагнуть швидше продати об’єкти і отримати прибуток. На даному сайті розміщуються об’єкти після конфіскації, які залучають бізнес вигідною ціною і привабливою перспективою.

Перемогти допоможуть досвідчені фахівці з купівлі арештованого майна в Україні.