Платежі в Українській енергетичній біржі (Burisma) і вплив на її економічну складову

Платежі в Українській енергетичній біржі (Burisma) і вплив на її економічну складову

admin_galine 14.01.2020

Скільки Байден заробив в Burisma, також стало центральним питанням. Трамп зобразив Хантера Байдена як заробив величезні суми грошей, перебуваючи в Burisma, що, на думку президента, було ознакою потенційного правопорушення.

У повідомленні від 6 жовтня на своєму звичайному акаунті в Twitter Трамп сказав, що Хантер Байден отримав $ 100 000 на місяць (плюс, плюс) від української компанії, хоча у нього не було досвіду в енергетиці. Він додав, в повідомленні Twitter, що це не могло бути законним, і як президент зобов’язаний вивчити можливу або можливу корупцію. (Докладніше з цією інформацією можна ознайомитися тут: www.ueex.com.ua

Згідно платіжним записів, розглянутим Reuters, які два колишніх українських співробітника правоохоронних органів вважають Burismas, компанія заплатила близько $ 3,4 млн компанії, яка контролювалася Арчером під назвою Rosemont Seneca Bohai LLC в період з квітня 2014 по листопад 2015 року.

Зокрема, записи показують 18 місяців, протягом яких два платежу в розмірі $ 83 333 в місяць були виплачені Rosemont Seneca Bohai за консультаційні послуги.

Два джерела повідомили, що один з цих щомісячних платежів призначався для Байдена, а інший-для Арчера

Агентство Рейтер не змогло самостійно перевірити справжність документів або скільки грошей отримав Хантер Байден.

Одне з джерел сказав, що прокурори отримали платіжні записи в ході одного зі своїх розслідувань Burisma, пов’язаних з діяльністю в компанії до призначення Арчера і Байдена до ради директорів. Український законодавець випустив копії записів на конференції для ЗМІ. Докладніше з цією інформацією можна ознайомитися тут: www.ueex.com.ua/exchange-quotations/natural-gas/.

Складна політична та соціально-економічна ситуація в Україні, пов’язана з анексією Криму і затяжним конфліктом на сході України (втрата важливої ​​енергетичної інфраструктури), а також тривалий економічна криза матимуть для України довгострокові наслідки, в тому числі і пов’язані з виплатами. Для подолання цих проблем уряд повинен перейти до системних рішень.

Для виходу з кризи і реалізації життєво важливих реформ 12 січня 2015 року Президент затвердив Стратегію сталого розвитку «Україна 2020»

Головна мета-досягти європейських стандартів і допомогти Україні зайняти гідне місце в світі. Стратегія включає в себе більше 60 цілей і програм реформ, в тому числі реформу енергетичного сектора, програму енергетичної незалежності, програму охорони навколишнього середовища та енергоефективності, які спрямовані на підвищення енергетичної безпеки України і перехід до енергоефективності та інноваційним технологіям.

У перцевому документі, що визначає державну енергетичну політику як в короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі. Таким системним документом на сьогоднішній день є оновлена ​​Енергетична стратегія України до 2035 року (ЕСУ-2035).

В ЄС спостерігається досить парадоксальна динаміка споживання первинної енергії. Незважаючи на незначне збільшення енергоспоживання за останні 2 роки, загальне споживання енергії за останні 10 років знизилася на 10,2% при зростанні ВВП приблизно такими ж темпами. Це відбувається завдяки суттєвим змінам від впровадження енергоефективних технологій, зростаючу важливість інноваційної складової в економіці і зусиллям по зниженню енергоємності.