Продаж арештованого майна через Українську універсальну біржу

Продаж арештованого майна через Українську універсальну біржу

admin_galine 11.04.2021

Система Прозорро.Продажі успішно працює вже декілька років і за цей час вона завоювала довіру серед багатьох продавців та покупців. У прозорих та відкритих аукціонах, що проходять в автоматичному режимі, хоче прийняти участь багато бажаючих. Завдяки цьому будь-яке майно користується попитом. Аукціон проводиться на підвищення ціни, тобто по англійській схемі. Початкова вартість лоту вказана поруч з його детальним описом. Також тут є інформація щодо розміру гарантійного внеску, який повинні сплатити всі бажаючі прийняти участь у торгах.

Продаж арештованого майна в Україні здійснюється за тим же принципом, що і реалізується державне та комунальне майно. Організатор торгів створює лот та надає його детальний опис. Також він описує умови придбання цього майна. Далі всі бажаючі можуть подавати заявки на участь в торгах, які розпочнуться в назначений системою час. Завдяки тому, що весь процес проходить автоматично, ніхто не має змоги вплинути на хід торгів або змінити їх результат. Переможця буде обирати система, що автоматично відсортує цінові пропозиції учасників в порядку збільшення ціни та обере найкращу.

Завдяки тому, що з 2020 року арештоване майно боржників може продаватися також і на Прозорро.Продажі, цей ринок став більш жвавим та прибутковим. Наразі тут обертаються мільярди гривень. Завдяки тому, що торги є відкритими та чесними, попит на майно, що на них продається, значно збільшився. Це в свою чергу вплинуло на вартість лотів, яка тепер є справедливою.

Система Прозорро.Продажі реалізує функцію організації та проведення торгів через спеціальні електронні майданчики, такі як Українська універсальна біржа (УУБ). Щоб отримати більше інформації щодо продажу арештованого майна через цю біржу можна перейти на сайт https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/torgovyj-majdanchyk-areshtovanogo-majna-na-prozorrosale/. УУБ є офіційним торгівельним майданчиком системи Прозорро.Продажі з 2016 року. Саме ця торгівельна платформа є лідером серед інших, так як тут відбувається близько 18% всіх продаж. Після реєстрації на сайті УУБ клієнт отримає якісну сервісну підтримку та ефективний інструмент для участі в публічних торгах. Кваліфікований персонал біржі відповість на усі питання, що можуть виникнути в процесі користування інтерфейсом сайту. Також менеджери допоможуть знайти цікавий лот.