Терміни виконання перекладу документів в бюро Експрес

Терміни виконання перекладу документів в бюро Експрес

admin_galine 25.09.2020

Переклад  документів при подорожі за кордон – це нормальне явище і з цим доводиться зіштовхнутися багатьом людям. В процесі пошуку відповідного бюро нерідко виникає велика кількість питань. Зазвичай, це пов’язано з браком досвіду в цьому напрямку. Люди цікавляться тим, хто буде виконувати сам переклад, чи буде він завірений, які мови можна обрати й так далі. Одне з найбільш важливих питань, яке озвучується в обов’язковому порядку – це час, який потрібен компанії на те, щоб виконати відповідний переклад. Ви можете перейти за посиланням https://primeintour.com/byuro-perekladiv-lviv-ekpres та на прикладі львівського бюро перекладів Експрес дізнатися про те, наскільки довгим є процес перекладу документів.

Що потрібно знати про терміни виконання

Почати варто з того, що звертаючись до бюро Експрес, потрібно визначитися з типом послуг. Тобто, якщо мова йде про переклад документів з врахуванням подальшої легалізації, то й часу знадобиться значно більше. Окрім цього, важливо пам’ятати ще й про мову, на яку вам потрібен переклад.

До прикладу, є велика різниця між перекладом на українську та на французьку мови. Тому, варто з самого початку визначитись з тим, яке перед вам стоїть завдання.

Якщо говорити про самі стандартні замовлення з перекладом на такі мови, як: англійська, російська, польська й так далі, то на повне виконання замовлення йде не більше двох днів.  Якщо ж мова йде про переклад паспорта а бо ж інших простих документів на раніше згадані мови, то цей процес може зайняти навіть менше одного дня.

Якщо говорити про апостиль, то це вже більш важкий процес, що потребує більше часу. Зазвичай, проставити дану печатку вдається на протязі 10 робочих днів. В окремих ситуаціях цей процес може зайняти 2-3 дні.

Що стосується дипломів, то їх переклад може зайняти від 25 робочих днів. В окремих ситуаціях навіть довше. Тут все залежить від того, якого зразка ваш диплом – старого чи нового. Якщо ж вам потрібен терміновий переклад, то за окрему оплату, він може бути виконаний протягом 5 робочих днів.

Переваги перекладу в бюро Експрес

Що стосується відвертих переваг перекладу документів у львівському бюро, то сюди можна віднести такі моменти, як:

  1. Швидкість;
  2. Якість;
  3. Прозорість;
  4. Вартість;
  5. Надійність.

Бюро перевірене, а це означає, що в якості отриманих послуг можна навіть не сумніватись