Відкриті тендери

Відкриті тендери

admin_galine 25.06.2020

З 2016 року в Україні прийнято проводити відкриті тендери усіма державними підприємствами у сфері закупівель будь-якого роду товарів чи послуг. Цей закон став досить неприємним для багатьох державних організацій і відразу ж привернув до себе досить багато уваги. Кожен підприємець, який хотів здобути великого державного клієнта, тепер мав все необхідне для реалізації цієї мети. Даний закон вивів всі державні закупівлі в абсолютно прозору сферу, де кожен міг відслідковувати всі операції і навіть подати скаргу у відповідну структуру, якщо вважав, що під час проведення тендеру мали місце якісь махінації. Так держава спробувало зробити максимально чесним і відкритим сектор державних закупівель, а також дозволило молодим підприємствам шукати дійсно гідні замовлення.

Відкриті тендери довгий час вважалися чимось міфічним і практично незастосовним в реаліях нашої країни, де корупція була невід’ємною частиною роботи будь-якого державного підприємства. Тим не менш, як показує практика, тендеру дійсно змогли зробити цей сектор більш прозорим і допомогли боротися з корупцією належним чином. Для того, щоб стати частиною цієї системи, достатньо просто зареєструватися на одній з акредитованих майданчиків, яка відкриє пряму дорогу на участь у тендері. Зробити це можна тут tender.uub.com.ua. Дуже важливо, щоб майданчик дійсно мала всі необхідні сертифікати якості і змогла надати Вам повний спектр послуг в цій області.

Для кого може бути цікава участь у тендері?

Так практично для будь-якого підприємства. При чому навіть не важливо в якій сфері Ви зайняті. Тендер може бути Вам в рівній мірі корисний і в тому випадку, якщо Ви займаєтеся виробництвом цементу, і в тому, коли Ви займаєтеся онлайн маркетингом. Закупівлі можуть бути абсолютно різними, так що спробувати удачу може будь-яке підприємство.

Насправді, участь у тендері цілком може бути метою для будь-якого амбітного бізнесмена адже така можливість відкриє перед ним цілий ряд зовсім несподіваних переваг. З одного боку, це дасть йому шанс роздобути великого державного замовника, що завжди дуже навіть непогано позначиться на бюджеті підприємства. З іншого — це дасть можливість оновити своє портфоліо, вписавши туди відому державну компанію. Відповідно, дуже важливо не просто взяти участь у тендері, але і налаштуватися на перемогу.

Але тут потрібно бути готовим до того, що доведеться мати справу з бюрократією, так як всі державні підприємства мають досить високі вимоги до своїх виконавцям.Насправді, всі ці вимоги продиктовані банальним бажанням переконатися в тому, що потенційний виконавець, який здобув перемогу в тендері, дійсно може забезпечити установа належним рівнем послуг і зробити все це вчасно.